Shtepi 10 ari

Shitet nga: doni 03 Mar 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 280 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Vushtrri
Shtepi me 10 ari truall dhe tjeter shtepi me 5 ari truall /po ashtu shesim :Truall ne qender te Vushtrris 3 ari apo Truall 12 ari per ndertim te lart ne qender te Vushtrris: Lokal apo Truall ne qender te Mitrovices
Kemi edhe banesa ne prishtin te gjitha posedojn dokumente te rregullta qmimi sipas marrveshjes per info me te hollsishme kontakto tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim