Shtepi Lokale

Shitet nga: naim 07 Gsh 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
shes shtepin ne vushtrri perball shkolles policore
shtepia ka dy podruma nga 50m2
kati i pare 4 lokale dhe koridorin + WC oret e rrymes te ndara per secilin lokal
kati i dyte i 190m2 hapsir plus wc dhe dhome e ngrohjes qendrore me rryme dy ore rryme per katin e dyte
kati i banimit nje banes 3dhoma ballkon kuzhine banjo
banesa tjeter 1 dhome nje sallon dhe kuzhin banjop ballkon
kati nen kulum hapsire e qelur 190m2
bunari hidrofori 24ore
Koridori katin e pare 40m2
Ndertuar 2000
leje ndertimi shetpia eshte e ndertuar nga materiali i forte me parcelen 2.27 ari
bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim