Shtepi e mobiluar 240m2 Vushtrri

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Urbangrup 22 Sht 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 240 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Vushtrri
Shitet shtepia me siperfaqe prej 240m2 e mobiluar.
Shtepia posedon:
-4 dhoma te fjetjes
-Sallon dhe kuzhine + paradhome
-3 banjo
-3 depo
-Garazhden e brendshme
-Terrase

-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim