Shtepi e vogel per dekor

Shitet nga: Kreshnik 02 Sht 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 1 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Vushtrri
Shtepi e vogel per dekor me drita me dhome te ndara me oborr dhe pem te vogla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim