Shtepi me 5 ari

Shitet nga: Ragip Hajrizi 01 Sht 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Vushtrri
shitet shtepia e po Sa ndertuar me 5 ari Trull ; shtepia ka Te kryera dritaret me roleta rrymen nivelizimin enja e ujit dhe fasada komplet mbrenda per me shum na kontaktoni ne ket Nr:Telefonie 015780358122. Qmimi simbas marveshjes:
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim