Shtepi me tok ne Vushtrri

Shitet nga: Idriz 16 Pri 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Vushtrri
Shitet shtepija komfor rregulluar me nxemje qendrore isolim jashtm fasadim mbrenda jasht shtepija ka lidhje ujsjellsi ka ngjit 1 hektar 80 ari tok nje parcel gjindet ne sfaraqak 500 metra nga rruga magjistrale prishtin mitrovic per kontak mund thirrni tel viber sepse gjindem jasht kosove 0038649866536 mund te ju dergoj dhe foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim