Shtepi ne Vushtrri afer HotelKalaja

Shitet nga: Ilmi 16 Gsh 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 200 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Vushtrri
4,5 ari
Bunar me hydrofor
Obori i perpunum
me kocka dhe i rrethum

2 katshe
Kati perdhe =
1 Salon diku 40m²
kuzhina diku 15 m²
Banjo

Kati i epert =
3 Dhoma fjites
1 Banjo

2014 e Renorvume

Qmimi
4,5 ari x 7800€ = 35100 €
Shpija 220² x 455€ = 100100 €
---------------------------
135200 €

ose ndrim me 4 Banesa
ka 5 Dhoma

+38649213303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim