Shtepi ne Vushtrri

Shitet nga: Tarik 01 Mar 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shtepia është me podrum dhe është me ngrohje qendrore ne dysheme ne podrum ka dhomen per kalldajen e ngrohjes ,kuzhin verore , sallon 5.5 me11 dhoma per lavatriqe . Ne katin e par ka sallon ,dhom te fjetjes , kuzhin, dy banjo . Ne katin e dyt ka 4 dhoma te fjetjes banjo. Tavanin osht me mundsi salloni ose dhoma per fjetje . Nr tel 044212882 ose ne gjermoni +491624082111
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim