Shtepi ne Vushtrri

Shitet nga: Muhamet 26 Sht 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Vushtrri
Shes shtepine me 5 ari truall ne vushtrri te varrezat perball xhamis shtepia eshte nje katshe me 3 dhoma gjumi sallon me kuzhine si dhe dhoma ndihmse , shtepia eshte e mobiluar ne tersi , qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim