Shtepi ne Vushtrri

Shitet nga: hasan 03 Mar 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes shtepine dy katshe e ndertuar pas lufte, shum e forte dhe e meremetuar, shtepia posedon 7 dhoma te medhaja me koridore dhe banjo te medhaja dhe te pershtatshme, shtepia posedon kanalizim, uje 24h, internet, kabllovik si dhe sherbimet rreth mbeturinave. Me shtepi jane 5 ari hapesire, dhe gjendet ne dalje te vushtrrise rruga per mitrovice te xhamia, qmimi eshte i volitshem ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim