Shtepi prej 130m2 ne Vushtrri

Shitet nga: Hasani 03 Mar 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shesim shtepit njera dy kate ndresa tjetra nje kate shtepi ka 6dhoma dhe kuzhine apo sollon banjo 2 e mdertuar pas lufte ndersa ajo nje katshe posedon 3 dhoma po ashtu edhe e si dhe kan siperfaqe prej 4.62 ari truall shtepia gjendet perball ines se banjska trans ne vushtrri shitet urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim