Shtepi prej 130m2 ne Vushtrri

Shitet nga: Xhemajl 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 000 EUR

Komuna: Vushtrri
SHITET SHTEPIJA gjendet ne vushtrri mbrapa ines AMW dhe ka 6 ari truall esht e mobiluar komplet -----VREJTJE---shpin e shes per arsyje se gjendem ne gjermoni dhe nuk po me duhet mun te na kontaktoni edhe ne viber -+4915224388358----+491626180502------ju lutem vetem blersin serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim