Shtepi prej 250 m2 ne Vushtrri

Shitet nga: Aki 15 Krr 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes shtepine. Shepia gjendet ne Vushtrri, ne hyrje nga drejtimi i Mitrovices. Shtepia ka dimensionet 10 m x 10 m, plus garazhen si aneks me mbi terase te mbular 90%. Shtepia eshte ndertuar ne nje truall prej 5 ari. Shtepia eshte e punuar shkelqyeshem me nje mbikqyrje te jashtezakonshme ne cdo detal te saj me kete permbajtje:
Kati perdhese, ka sallonin me kuzhine dhe me qasje ne terrace, perderisa terraca ka edhe hyrjen nga oborri, dhome solide te fjetjes, banjon dhe nje shpajz te nxjerre nen shkalle.
Kati II, tre dhoma te fjetjes me dimenzione perfekte, banjon, koridorin shum funksional me qasje ne terrace e ndertuar mbi garazh. I gjithe materiali i futur ne objekt si ai i ndertimit te vrazhd e edhe materiali finalizues si laminati, keramika etje jane nga me te miret ne treg dhe kjo do ju deshmohet bleresit te mundeshem.
Shtepia shitet me ose pa mobilje, mvaresisht nga marveshja perveq kuzhines e cila eshte punuar nga nje nga firmat me te mira ne vend dhe eshte e dizajnuar sipas dimenzioneve baze.
Oborri eshte rregulluar me nje angazhim kontinuel te jashtezakonshem per nje periudhe 5 vjeqare duke larguar gjithe dheun dhe permbajtjen jo te mire dhe duke zevendesuar ate me me te pershtatshmin. Shtepia, eshte e kufiziuar me mure, ka bunarin, oborrin qe ofron nje ambijent te ngrohte dhe hapsire paragarazhe me infrastrukture per tre vetura.
Per me shume, shikoni fotot e bashkangjitura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim