Shtepi prej 300m2 ne Vushtrri

Shitet nga: shtpi 09 Shk 01:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes shtepine prej me 5 .30 ari truall ne Vushtrri. Shtepia gjithashtu posedon 2 lokalin prej 45 m2. Shtepia gjendet perballe stadionit te madh te futbollit, perkatesisht ne rrugen "Faruk Beqiri". Eshte vend i qete per banim dhe ka parking te mjaftueshem per shtepi dhe lokal gjithashtu.
Qmimi eshte i volitshem. Te interesuarit te lajmrohen ne numrin e telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim