Shtepi

Shitet nga: Naip Behrami 06 Tet 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Rr."Shote Galica"- Vushtrri
Sipërfaqe: 165 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Vushtrri
Shes shtepine 2 kateshe me 165 m2, me 5 ari truall, shtepia eshte e mobiluar teresisht. Ne katin e pare sallon, kuzhine dhe banjo, ne katin e dyte 4 dhoma gjumi dhe banjo.
Qmimi me mareveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim