Shtepia afer Shkolles Ali Kelmendi Vusht

Shitet nga: Urbangrup 22 Sht 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Vushtrri
Shtepia gjendet afer shkolles "Ali Kelmendi" dhe gjimnazit te ri.Shtepia eshte nje kateshe dhe ka 8 ari truall siperfaqe.

-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose +377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim