Shtepia ndertim i ri me 5 ari

Shitet nga: Drilon V. Jashari 28 Mar 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Vushtrri

Shtepia ka 160m2 . Kati i par ka : Sallon o, Kuzhin , Dhom te fjetjes , Banjo , Nje shpajz te vogel ,salloni dhe kuzhina kan dalje ne teras e cila esht 6mmetra me 4metra.
Kati i dyte: ka 3 dhoma te fjetjes , banjo , nje teras 4 me 2.50metra si dhe shkallt per tavan.
Tavani eshte i izoluar tash ka nje dhom, apo mund te jen 2 dhoma te vogla
Salloni dhe kuzhina kan ndriqim natyral nga mengjesi deri ne mbremje .
Shtepia është e gatshme per banim
Shtepia ka 3 plloqa.
Ka garazhd , e rrethekume dhe Dyert e oborrit
Themeli i shtepis ka filluar me 14.03.2014, ka perfunduar komplet me 08.04.2014.
Gjithcka rreth kualitetit dhe pronsis ju garantojm.
Shtepia shitet me 5 ari apo me 10 ari .
Cmimi i volitshem.
Pres blers serioz Nr.kontakti : 045 289 684 \ 044 293 359
Ju mirpresim ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim