Shtepia ne Maxhunaj te Vushtrrise

Shitet nga: Shtepia ne Maxhunaj 06 Dhj 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Maxhunaj
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Vushtrri
Shitet shtëpia trekatëshe shumë e përshtatshme për banim me 7 ari truall.
Gjendet rreth 1 km prej magjistrales Prishtine - Mitrovice.
Shtepia posedon: garazhën, 1 dhome ndeje, sallonin dhe parasallonin me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 3 banjo, 3 ballkona.
Shtepia është e punuar me kualitet te larte (e ndertuar me tulla) dhe posedon infrastrukture te plotë si: nxemje qendrore, ujë (kyqje ne rrjetin e ujesjellesit), rryme, kanalizim etj.

Per me shume informata paraqituni ne tel. ose permes emailit.

Cmimi shume i volitshem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim