Shtepia ne vushtrri me 10 ari truall

Shitet nga: Rexhep Hyseni 04 Pri 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shtiet shtepia e cila ka afer 200 m² . Kjo shtepi eshte dy kateshe plus podrumi ka 4 dhoma gjumi ka 2 banjo + salloni dhe kuzhina. Shtepia eshte e re shum pak e banuar Sepse un jetoj ne Zvicer. Shtepia eshte e ndertuar me standarde Europiane. Ka 10 ari truall. Dhe ka kopshtin e rregulluar siq shihet ne foto. Shtepia gjendet ne vushtrri saktesisht pertej emones ne vushtrri ne anen e majt te rruges. Shtepia eshte kjo qe shihet ne foto!
Shtepia ka te gjith infrastrukturen percjellese 1. ujesjelles 2.bunar 3.kanalizim 4. dhe rrymen dmth uj 24 or Ndryshe mund te na kontaktoni ne viber : +41 76 586 89 84
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim