Shtepia prej 320m2 ne Bajmofc Obiliq

Shitet nga: " AKS AGENCY " 19 Maj 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

159 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Vushtrri
SHITET SHTEPIA NE FSHATIN BAJMOFC-ZONA KADASTRALE VUSHTRRI
LOKACIONI BUZ RRUGES NACIONALE M2 : PRISHTINE -MITROVICE
SHTEPIA KA SIPERFAQE 320M2 NDERSA SIPERFAQJA E TROLLIT ESHTE 60 ARI
SHTEPIA KA POZITE TE MIRE PER BANIM DHE BIZNES
QMIMI SHUME I VOLITSHEM

ME RESPEKT

N.SH "AKS AGENCY"
TEL : 045 903 902 ; 044 361 089
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim