shitet shtepia

Shitet nga: avdyl bekteshi 06 Gsh 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Adresa: vushtrri
Sipërfaqe: 350 m2
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Vushtrri
shitet shtepia shtepia eshte ndertuar para 5 viteve me cilesi te lart,shtepia edhte 4 kate perafersisht 350m , shtepia ka podrum, edhte e mobiluar,dhe e gateshme per banim,shtepia gjindet ne vushtrri 100 m afer sallonit te mobilieve ciaoberto,kerkojm, bleres serioz ,numri i kontaktit 044681043
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim