shitet shtepia

Shitet nga: shtepia 09 Gsh 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: sharri
Sipërfaqe: 120 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Vushtrri
shitet shtepia 1 katshe e banueshme me 5 ari oborr te rregulluar ,e renovuar .ka garazhden dhe poashtu nje dhome verore ndamas prej shtepis ambient i rehatshem ,shtepia gjendet afer market alaska
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim