shitet shtepia

Shitet nga: visar mema 17 Dhj 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Vushtrri
140 metra katror, kati I par: salloni bashk me kuzhine, banjo dhe koridori, kati I dyt: tri dhoma dhe shpajzi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim