shitet shtepija 24.000

Shitet nga: labinot 20 Pri 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: vushtrri
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Vushtrri
shitet shtepija me truall 35 ari gjendet ne fshatin Druar te komunes se Vushtrris qmimi i volitshum vetem 24.000 euro bejm ndrrim edhe me banes shpija ka 2 dhoma sallon kuzhin banjo esht e gaqshme per banim nr kontaktus si dhe viber 049 694 160
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim