shitet trualli per ndertim

Shitet nga: cimi 05 Gsh 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 250 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 5000 m2
Numri i kateve: Terren
Zgjidh ngrohje: Energji diellore
Komuna: Vushtrri
shitet trualli ne vushtrri ne nje lagje shum te qet trualli gjithsejt i ka 5 ari dhe qmimi fillestar asht 7250 per ari
trualli asht ne emrin tim edhe mund te bartet ne emrin e blersit posa te bahet marrveshja dmth mrena dites
trualli ka rrug te asfaltuar ka kanalizim rrym me ni fjal i ka te gjitha banoret per rreth jan shum te mir kush ka unteres ja vlen me pa ket truall se vendi asht shum i qet .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim