17 ari troje banimi

Shitet nga: ferki 26 Sht 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: sahit avdyli
Sipërfaqe: 17 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Vushtrri
Shiten trojet ne siperfaqe prej 17 ari. Gjendet rreth 800 m nga Shkolla e policis ne Vushtrri. Trualli eshte me dokumentacion te rregullt, dhe lejohet ndertimi, perkthimi mund te behet menjihere. Vend shum ideal per banim - jo per biznes, Trualli eshte ndar ne tri parcella 3 x 5.5 ari ose sipas nevojes mund te shitet edhe ne dyose ne nje parcelle te vetem. Mund të na kontaktoni 049 400 317 Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim