5 hektare toke ne fshatin Sfarqak

Shitet nga: Toke Pune 23 Shk 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Vushtrri
Shiten 5 hektar toke ne fshatin sfarqak 800 metra afer rruges kryesore nga udhekryqi i Nedakofcit, toka eshte e perkufizuar me 100 metra ne asfalltin e fshatit dhe posedon burime te ujit nga iber lepenci, eshte e pershtatshme per qdo veprimtari me nje qmim tejet te volitshem per kualitetin e tokes per vetem 300 euro/ ari

045666903
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim