SHITET ARA 1 Hektar e 9 Ari

Shitet nga: SHITET ARA 109 Ha 06 Gsh 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shitet ara me siperfaqe 109 Ha , ara gjendet ne hyrje te Vushtrrise, perkatesisht mbi pompat e Iber Lepencit.

Ara ka dalje ne 2 rruge, ku njera eshte e asfaltuar, ka qasje ne uje kanalizim dhe ne hidrant, eshte e pershtatshme per te gjitha kulturat bujqesore , por mund te shfrytezohet edhe per banim.
Per bleres serioz, bejm zbritje!


Per info shtese: 044 713 599
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim