Troje ne lagjen "Lumni Surdulli" ne Vushtrri

Shitet nga: Fatmir 26 Gsh 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rr. Lumni Surdulli, Vushtrri
Komuna: Vushtrri
Shiten Troje ne Vushtrri ne rrugën Lumni Surdulli

•Trojet gjenden ne Vushtrri, ne Rrugën Lumni Surdulli (500 metra prej varrezave te vjetra te qytetit).

•Trojet janë me leje ndërtimi dhe ndarja e parcelave mund te behet sipas kërkesave te blerësve.

•Trojet gjenden ne lokacion shume te përshtatshëm. Rruga është e asfaltuar deri ne hyrje te trojeve.

•Trojet kane rruge (te lëshuar nga pronari) ne gjerësi prej 5 m.

•Kane kanalizim dhe ujë.

•Çmimi sipas marrëveshjes.

Për informata mund te na kontaktoni ne tel:

Pronari:

Brahim Rushiti
Tel: 044 877 222
044 166 059
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim