03-SHES PARCELEN E CILA GJINDET NE MILLOSHEV

Shitet nga: 03-SHES PARCELEN NE MILLOSHEV Dje 07:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: babin most
Sipërfaqe: 42000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Vushtrri
Shes parcelen e cila gjindet ne milloshev pikrisht ne babin mos parcela ka 42 ari parcela gjindet perball restorant Adriatikut per me shum informata ju lutem kontaktoni ne kta numra-tel-049166471-si dhe viber +38268554311
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim