15 ARI TRUALL NE VUSHTRRI MBRAPA EXTRES

Shitet nga: FERKIU 15 Gsh 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
SHITEN 13 ARI TRUALL,,TRUALLI GJINDET MBRAPA EXTRES NE VUSHTRRI ,VENDI SHUM I PERSHTATSHEM,PER NDERTIM SHTEPIE,TRUALLI GJINDET AFER RRUGES SE ASFALLTUAR
DHE KA ...UJSJELLS..
.TELEFONI FIKSE....
.KA KANALIZIM....ETJ

PER INFORMATA. TJERA MUND TE TELEFONONI NE NUMRIN E TELEFONIT 049 451 994
Presim Telefonata mos shkruni SmS flm per Mirkuptim..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim