20 ari troje ne vushtrri

Shitet nga: troje 16 Shk 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
shes 20 ari troje ne vushtrri ne te fabrika e ngjyrave Extra, trojet mund te ndahen ne pjes sipas nevojes se blersit .infrastruktur e plot , dokumentacion i gatshem , qmimi i volitshum dhe i arsyeshem .
Kontakto : 049-793-751 dhe 049-716-395 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim