4 ari ne hyrje te Vushtrris

Shitet nga: Hamdi 27 Dhj 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shiten 4 ari ne hyrje te Vushtrris .

Siq shihet edhe ne foto, konkretisht afer Ariani Company dhe Emona Market
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim