4 ari ne qender te afer komunes se re

Shitet nga: Urbangrup 25 Sht 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shiten 4 ari e 2 metra afer komunes se re ne qender te qytetit te Vushtrrise,toka eshte e pershtatshme per objekte afariste dhe biznesore,eshte e pajisur me leje ndertimore dhe posedon te gjithe dokumentacionin e nevojshem.

-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim