4 hektare toke dhe dy shtepia dy kateshe Maxhunaj

Shitet nga: ilmi 02 Mar 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
shesim me qmim te voliteshem 4 hektare tokë dhe dy shtepia dy kateshe te KFORI uje me ramje te lire me kanal te iber lepencit ose behet ndrrim me shtepi ose banesa ne prishtine qmimi 300 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim