9 ari tokei per troje

Shitet nga: bekim krasniqi 06 Shk 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shiten 9 ari toke per truall. trualli gjindet ne rr. shote galica
dhe asht shum i pershtatshe m per ndertim.
Ka asfalltin deri te dyert e oborrit ka uje dhe rryme si dhe trualli asht i rrethuem me muri Perkthimi pa problem. per ma teper informata munesh me u lajmrue ne nr.044 950 343
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim