Agjensioni Imobilia N.B- trolli ne qender

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Imobilia N.B 28 Mar 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shitet toka e cila gjendet me saktesisht ne anen e mrapme kafiteris Verona ne Vushtrri, kjo paluajtshmeri-tokë gjendet pranë rruges në siperfaqe prej 4 ari e 8 m2, e cila pronë eshte e pershtatshme per veprimtari te ndryshme si dhe per banim ,na kontaktoni ne keta numra 044153214 dhe 049888063...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim