DUAJ PRESE TETELINE

Shitet nga: Isa 26 Shk 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Vushtrri
Duajt jane shume te mire e jane rujt ne pleme dhe e kane ruajtur freskine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim