Dy hetar tokë dhe shpie

Shitet nga: ilmi 22 Mar 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Maxhunaj Vushtrri
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Vushtrri
Dy hektar tokë dhe shtepi qmimi i arsyeshem
ose beje ndrrim me shpi ne prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim