Ipet me qera Toka ne Vushtrri ne Rr. Magjistrale

Shitet nga: NSH " AKS AGENCY " 05 Mar 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Ipet me qera Toka ne Vushtrii ne poziten ma strategjike per biznes.
Parella ka siperfaqja prej 35 ari dhe ipet e qera komplet.
Parcella ndodhet ne afersi te objektit Ariani.
Perball kesaj parcelle ne anen e kundert te rruges ndodhen edhe 90 ari te cilat ipen me qera.
Qmimi i qerase per parcellen perj 35 ari eshte 650 euro qeraja mujore .
Pagesa duhet te behet vans per një vit.
Ne parcelle sipas marrveshjes mund edhe te ndertohet objkt me karakter montazh ne afatin deri ne dhjet vite.
Per qdo interesim na kontaktoni
Nr. tel. 045 903 902 ose ne 044 361 089
Ose ne adresen elektronike: aks-ageny@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim