JAP PARCELLEN 30 ARI ME QIRA NE MAGJISTRALEN - V..

Shitet nga: zaim 22 Pri 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
JAP PARCELLEN 30 ARI ME QIRA NE MAGJISTRALEN - VUSHTRRI - PR
PERKATSISHT NDODHET NE FSHATIN MAXHUNAJ KOMUNA VUSHTRRI AFER ASFALLTIT
NA KN. ZAIMI --- 044 486 570 DHE 044 311 020
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim