Më shumë se 15 ha tokë bujqësore - N.SH " AKS AG..

Shitet nga: AKS AGENCY 16 Sht 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shiten më shumë se 15 ha tokë të punueshme në zonën administrative të Vushtrisë afër Bajmofcit - Kastriot.
Sipërfaqet e tokës janë në disa grupacione nga 5+5 ha dhe nga 3 dhe 2 ha.
Komplet sipërfaqet e tokës shtrihen buzë lumit Llapi dhe kanë kushte shumë të veçanta për punë.

Çmimet janë shumë të volitshme.
Për blerje në tërësi 330 eur/ari.
Ndërsa për ndarje në grupacione si me sipër 380 eur/ari.

Dokumentacioni i tokës është në rregull.

Ju mirëpresim

Agjencioni për Patundshmëri
N.SH"AKS AGENCY"
Tel: 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim