Parcella S=70 ari në lagjen Bregaj - Plemetin

Shitet nga: NSH " AKS AGENCY " 12 Pri 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shitet parcella bujqësore në ZK. Vushtrri afër Fshatit Plemetin - lagjja Bregaj,
Parcella gjendet në lokacionin e quajtur te bunari mes Plemetinit dhe Fshatit Prelluzhë.

Kjo parcellë është në sistemin e Ujitjes Ibër -Lepenc dhe është shumë e përshtatshme për kultivimin e kulturave bujqësore.

Çmimi i parcellës është shumë i volitshëm, 320 euro për ari.

Ju mirëpresim

Agjencioni për Patundshmëri
N.SH. "AKS AGENCY"
Tel 044 361 089 ; 045 903 902
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim