Parcella per ndertim shtepish

Shitet nga: Nysret 23 Mar 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shesim 12 ari troje te pershtashem per ndertim shtepishe, trojet kane infrastrukuren e nevojeshme rrymen ujin dhe rrjet e kanalizimit, trualli mund te ndahet edhe ne parcella me te vogla.

Lokacioni i trojeve eshte ne rrugen Shala afer mjekut popullor ,,BRAHOMED"

Te gjithe te intresuarit mund te paraqiten ne numrat e tefonave 044 317 734 dhe 049 688 769
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim