Pleh kualitativ

Shitet nga: shaip 08 Pri 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pleh kualitativ mjaft i mir lope per pem ,serra, lule, patate ,per kultura te ndryshme dhe me nje qmim mjaft te volitshem .dhe i lir te interesuarit te thirrin ne tel 049728083
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim