Shiten trojet

Shitet nga: Nehati 02 Nën 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Trojet gjinden ne shitje ne dalje te Vushtrrise per Prishtine mbrapa pomes se benzines Iliri petrol ne ne rruga qe qon deri te trualli eshte masi e kalon pompen dhe dyqanin për pjese troktorave .dmth ne fund te rruges gjindet trualli.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim