Shitet 38 ari tokë në Pestovë

Shitet nga: Alush Alushi 17 Sht 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shitet toka 38 ari në magjistralën Vushtrri-Prishtin konkretisht në fshatin Pestovë, toka ka dalje në dy këndet njërin kënd në magjistrale dhe tjetrën rrugë fshati , toka është ideale për biznese dhe mund të përkthehet meniher. Qmimi sipas marveshjës numri kontaktus pronar Alush Alushi 049495523 ,044754495
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim