TOKA BUJQESORE NE VUSHTRRI AFER LUMIT SITNICA

Shitet nga: Shefki Morina 25 Krr 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 000 EUR   16 000 EUR

Komuna: Vushtrri
Shitet Toka Bujqësore në fshatin Pantinë me sipërfaqe prej 30 ari afër Lumit Sitnica. Toka është duke u përdorur për bujqësi prej viteve dhe është tokë mjaft pjellore. Toka ka lumin afër që e bënë atë edhe më të volitshme. Ajo cdo vit leshohet me qira, mirepo deshiroj ta shes. Çmimi shumë i arsyeshëm dhe me mundësi marrëveshje (pagesë deri në tri keste).


Ju presim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim