TOKE NE MAXHUNAJ

Shitet nga: Besim Maxhuni 06 Mar 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes 60 ari truall dhe 120 m2 lokal në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, ne fshati Maxhunaj, afër hotelit ‘Ura e Gurit’. Është i përshtatshëm për çdo lloj biznesi, ka pamje nga rruga, ka gjerësinë në magjistrale 60 m. me mundsi ndarje nga 10-ari Çmimi sipas marrëveshjes.
numri kontaktus 044/049 198 556.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim