TROJE PARCELLA NE QENDER TE VUSHTRRIS

Shitet nga: patunshmerija 01 Mar 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rruga Ismail Qemajli
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Vushtrri
Troje ne qender te Vushtrris 12 ari tok per biznes apo ndertim te lart sipas planit urbanistik te Komunes se Vushtrris po ashtu truall ne qender te Vushtrris 3 ari per ndertim te ult deri ne kater kat Te dy parcelat gjenden ne rrugen Ismail Qemajli dhe posedojn dokumenta te rregullta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim